O nas

Zmiana ustawy o prawie bankowym w sierpniu 2011 roku przyniosła wzrost liczby internetowych kantorów wymiany walut, co zrewolucjonizowało dotychczasowy obrót walutami obcymi. Alior Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i prezentuje pierwszy bankowy serwis walutowy w całości dostępny za pośrednictwem Internetu – Kantor Walutowy. Gwarantuje on bezpieczeństwo środków zgromadzonych na rachunkach Klientów, jakie niedostępne jest dla osób korzystających z usług wielu firm zajmujących się wymianą walut. Aby ułatwić Klientom zawieranie transakcji, w momencie rejestracji każdemu Klientowi zakładane są bezpłatne rachunki bankowe – a to wszystko za pośrednictwem Internetu, bez wychodzenia z domu! Aby wymieniać waluty nie musisz więc zakładać osobnych kont w walutach obcych, których prowadzenie często obarczone jest wysokimi opłatami. Transakcje wymiany walut odbywają się pomiędzy rachunkami Klienta w ramach jednego banku, co skraca czas wymiany walut. Osoby pragnące odebrać wymienione środki w formie gotówki mogą zgłosić się do jednego z wybranych oddziałów Alior Banku w całej Polsce. Kantor Walutowy to pierwsza oferta bankowa, która łączy wygodę, bezpieczeństwo oraz korzystne warunki wymiany walut.

Więcej informacji o Alior Banku znajdziesz na stronie banku

2019-03-01: Łatwiej zyskaj 50 zł

Miło nam poinformować, że 1 marca 2019 roku wszedł w życie nowy Regulamin Programu Rekomendacyjnego w Kantorze Walutowym.

Obniżyliśmy łączną wartość Transakcji Wymiany do wykonania przez Odbiorcę Rekomendacji, wymaganą do otrzymywania Premii. Wystarczy, że Odbiorca Rekomendacji - nowy klient - wymieni równowartość minimum 500 zł (zamiast 2 000 zł) w ciągu 6 miesięcy od dnia rejestracji!

Zmiana pozwoli Ci jeszcze łatwiej otrzymać premię w wysokości 50 zł za polecenie Kanotru Walutowego.


Pamiętaj Kantor Walutowy to m.in:
- bezpłatne rachunki w 22 walutach,
- dostęp do wymiany walutowej 24h/7 dni w tygodniu,
- atrakcyjne kursy wymiany walut,
- karty walutowe dostępne do rachunków w EUR, USD i GBP,
- bezpłatne przelewy w ramach licznika,
- dostępna wymiana krzyżowa (bez przewalutowania na PLN),
- możliwość ustawienia zlecen walutowych i transakcji z blokadą.

Już teraz warto wysłać polecenie do znajomych. Zrobisz to szybko dzięki specjelnie przygotowanej zakładce "Benefity" po zalogowaniu w Kantorze Walutowym. Wystarczy, że podasz imię swojego znajomego oraz jego e-mail, a wiadomość z zaproszeniem zostanie wysłane automatycznie.
Znajdziesz tam również swój Kod Promocyjny, który możesz przekazać znajomym w dowolny inny sposób.
Regulamin Programu Rekomendacyjnego znajduje się tutaj.